Farnost Radnice – Zbiroh

Stránky římskokatolické farnosti Radnice – Zbiroh

V kostele ve Stupně jsou zrušené Bohoslužby až do konce září s vyjímkou poutní Bohoslužby v kostele sv. Vavřince, která se bude konat 14. srpna od 14:00

Od 15. do 27. srpna má dovolenou P. Konopík v Rokycanech a proto mše svaté ve Zbiroze ve čtvrtek se budou konat od 16:30 hod. a v pátek v Radnicích také od 16:30 hod. ostatní Bohoslužby jsou beze změn.

Diecezní pouť do Teplé se koná 3. září, v tento den nebudou mše svaté v Újezdě u sv. Kříže, Mlečicích a v Drahoňově Újezdě.

11.září se bude mše svatá v Radnicích konat od 10:45 v kostele Navštívení panny Marie (Kalvárie)

Poutní Bohoslužba v Radnicích 28.9. v kostele sv. Václava bude od 10:45 hod. / ve stejný den se bude ve Zbiroze konat mše sv. od 9:00 hod.

Od 10. do 15. října budou Bohoslužby zrušené z důvodu exercicií faráře Darjuse Gebaly.