Farnost Radnice – Zbiroh

Stránky římskokatolické farnosti Radnice – Zbiroh

Vážení farníci,

v souvislosti s nouzovým stavem, který jak jistě vnímáte omezil možnosti bohoslužeb i v naší farnosti, nyní krizový štáb a vláda ČR postupně uvolňuje počet osob přítomných na bohoslužbách a to od dne 27.4.2020.

Nyní vás chci informovat jaký je plán dodržení opatřeni v počtu osob které mohou být přítomné na bohoslužbách.
Od 27.4. jde o 15 osob, od 11.5. – 30, od 25.5 – 50 osob. Tyto počty musíme striktně dodržovat a proto zveřejňuji návrh, aby jste se s ním seznámili a předali jej ostatním členům farního společenství.

Mše svaté v průběhu týdne:
Zbiroh od 17:00 – úterý a čtvrtek – kostel
Radnice od 17:00 – středa a pátek od 9:00 – kostel

Mše svaté s nedělní platností – sloužené v sobotu:
12:00 Újezd u sv. Kříže
14:00 Drahoňův Újezd
15:30 Mlečice
16:30 Zvíkovec

Neděle:
9:00 Zbiroh
10:45 Radnice
14:00 Stupno

Pokud jde o mše svaté v průběhu týdne – do poctu 15 osob se vejdeme bez potřeby nahlašování své přítomnosti.

Nedělní mše svaté – musíme se rozdělit tak aby během měsíce května počet přítomných nepřesáhl povolený limit.

Proto prosím aby jste mi telefonicky nahlašovali místo kde se chystáte býti přítomnými – nejlépe v pátek večer – abychom se mohli správně a v klidu domluvit nebo eventuálně přesunout návštěvu mše svaté na jiné místo kde se bohoslužba koná a je ještě volná kapacita. (pro jistotu tel. číslo +420731619669) v případě že bych váš telefonát nezvedl, prosím o SMS abych vám mohl odpovědět.

Doufám také, že v případě nutnosti Ti z vás kteří disponují dopravním prostředkem budou nápomocní a poslouží těm kteří ho nemají a nabídnou možnost přesunu na místo konání bohoslužby.

P. Darek

Přidat komentář